Fundacja z Różą

Warsztaty

Warsztaty

Zapisz się na Warsztaty w Lubartowie - 23-25 Lutego 2018 rok.

Prowadzi: Paweł Bębenek, Dorota Zaziąbło i s. Ancilla SCM

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

ZGODA NA UDZIAŁ W WARSZTATACH (dla nieletnich)

Koszt

Osoby śpiewające - 60 zł
osoby grające - 40 zł

Zaliczki - 50% kwoty - lub całe kwoty - proszę wpłacać do wyczerpania miejsc (lista miejsc ograniczona).
Wpłaty proszę przelewać on line na konto Fundacji z Różą:

65 1240 1053 1111 0010 7549 3102

Tytuł przelewu: Warsztaty - Lubartów

Warsztaty współorganizują: Fundacja z Różą, Stowarzyszenie Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny "Alwernia", Małe Siostry Niepokalanego Serca Maryi, Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie.

Regulamin Warsztatów muzyczno-formacyjnych w Lubartowie

 1.  Organizatorem Warsztatów Muzyczno – Formacyjnych są: Fundacja z Różą , Stowarzyszenie „Alwernia” oraz Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie. Prowadzącym warszaty od strony muzycznej jest Paweł Bębenek, od strony formacyjnej Małe Siostry Niepokalnego Serca Maryi.

2.  Udział w warsztatach mogą wziąć osoby w każdym wieku od szesnastego roku życia. Warunkiem uczestnictwa osób pomiędzy szesnastym a osiemnastym rokiem życia jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów – pobierz formularz.

3.  Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie rejestracji internetowej na stronie www.fundacjazrosa.pl oraz uiszczenie zaliczki.
Bezzwrotna zaliczka powinna być wpłacona na podane konto do dnia zamknięcia zapisów na warsztaty. Reszta opłaty może być uiszczona przy zgłoszeniu się w dniu warsztatów. 
W razie problemu lub zwolnienia uiszczeniem wpłaty/ zaliczki lub zwolnienia z opłaty uczestnik może skontaktować się z organizatorem.

4.  Uczestnik zobowiązany jest po przybyciu na warsztaty zgłosić się do miejsca zapisów, gdzie otrzyma identyfikator oraz materiały.

5.  Identyfikator należy nosić w czasie trwania warsztatów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do sprawdzenia identyfikatorów uczestników.

6.  Materiały otrzymane w recepcji należy podpisać czytelnie swoim imieniem i nazwiskiem, aby ułatwić identyfikację w przypadku zaginięcia.

7.  Każdy uczestnik jest zobowiązany do uczestnictwa we wszystkich punktach programu warsztatów. W wyjątkowych sytuacjach zwolnienie z któregokolwiek punku programu należy ustalić z ogranizatorem.

8.  Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności cywilno-prawnej za uczestników przebywających poza miejscem warsztatów.

9.  Uczestnik wyraża zgodę na rejestrację i publikowanie przez organizatorów filmów i zdjęć z warsztatów, na których będzie widniał jego wizerunek.

10. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania powyższych punktów regulaminu.

 

Warsztaty w Lubartowie

Warsztaty w Lubartowie

Zapisz się na warsztaty muzyczno-formacyjne w Lubartowie! Formularz Zgoda dla nieletnich Regulamin Harmonogram warsztatów Osoby śpiewające - 60 zł osoby grające - 40 zł Zaliczki - 50% kwoty - lub całe kwoty - proszę wpłacać do wyczerpania miejsc (lista miejsc...

dowiedz się więcej
Warsztaty w Mogilnie

Warsztaty w Mogilnie

Zapisz się na Warsztaty w Mogilnie - 16 - 18 marca 2018 rok. FORMULARZ Regulamin Zgoda dla nieletnich Prowadzą: Paweł Bębenek, Grzegorz Głuch i Małe Siostry Niepokalanego Serca Maryi Warsztaty rozpoczynają się w piątek o godzinie 16.00, zakończą się w niedzielę ok...

dowiedz się więcej