Zarząd

Małgorzata Więczkowska - prezes Fundacji z Różą, odpowiada za koordynację projektów i promocję. Z wykształcenia pedagog, z pasją prowadzi warsztaty, szkolenia dla rodziców, nauczycieli, wychowawców w Polsce i zagranicą (Austria, Niemcy, Włochy, Litwa, Ukraina). W czasie wolnym czyta i pisze artykuły naukowe i populanonaukowe (ok. 250).  Jej zainteresowania skupiają się wokół pedagogiki medialnej, manpulacji, zagrożeń duchowych oraz profilaktyki. Czynnie bierze udział w Konferencjach  Naukowych, na których wygłasza referaty. Prowadzi serwis edukacjamedialna.pl.

Dorota Miklusz  - członek zarządu

Ola.jpg (66 KB)

Dorota Łyko - odpowiada za budżetowanie i rozliczenia księgowe Fundacji. Absolwentka Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Akademii im. L. Koźmińskiego w Warszawie i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie zarządzania finansami organizacji pożytku publicznego, rozliczania projektów ze środków unijnych, krajowych i zagranicznych. W Fundacji ceniona także za umiejętności tworzenia długofalowych strategii organizacji. Uwielbia książki, lubi zgłębiać tajniki ludzkiego umysłu i ludzi takich jakimi są. Kreatywna, otwarta na ludzi i ich niepowtarzalne historie.