Płyta CD

Już jest!

Długo oczekiwana płyta CD z nagraniem „Oratorium Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi” jest już do nabycia. Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Płyta jest owocem modlitwy, pracy i zaangażowania bardzo dużej grupy ludzi.
Prace nagraniowe trwały ponad 20 godzin i były realizowane w dwóch kościołach (Katedrze św. Floriana w Warszawie i w kościele Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście).

Dzięki Wam mogło powstać tak wspaniałe Dzieło!

Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi z bł. Ojcem Honoratem są okazją do modlitwy, do jednoczenia się z Sercem Maryi i uczenia się podążania za Jezusem, gdziekolwiek On pójdzie.

Libretto do Oratorium napisała na podstawie pism Bł. H. Koźmińskiego Anna Duda. Nad skomponowaniem muzyki pracował Paweł Bębenek, polski znany kompozytor i dyrygent związany z muzyką liturgiczną.

W nagraniu i przygotowaniu płyty wzięli między innymi udział:
Maria Krzosek, sopran
Magdalena Frączek, alt
Kamil Wróblewski, tenor
Krzysztof Chalimoniuk, baryton
Br. Tomasz Wronski OFMCap - narrator
Chór z Centrum Myśli Jana Pawła II przygotowany przez Janka Krutula
Orkiestra - zaprzyjaźnieni muzycy.
Wojtek Białoskórski, AudioSpec.eu - nagranie, miks, mastering
Monika Zytke, produkcja muzyczna
Ewa Gnatkowska, grafik
Wydawnictwo Świętego Pawła

Do płyty dołączona jest książeczka, przybliżająca dzieło Straży Duchowej przy Sercu Maryi, która jest propozycją życia duchowego i zaproszeniem do drogi, na której możemy łączyć modlitwę i medytację Słowa Bożego z codziennymi zajęciami i pracą.

"Oratorium Nieszpory o Nieokalanym Sercu Maryi" jest próbą wyrażenia piękna duchowego – poprzez muzykę i słowo, w profesjonalnym wykonaniu.
Serce Maryi Niepokalane jest dla nas wierzących wzorem piękna człowieka stworzonego na Boży obraz i podobieństwo.

Monika Filipek

Po wypełenieniu formularza należy dokonać opłaty za płytę.

Wpłat proszę dokonywać na konto Fundacji z Różą z dopiskiem "Płyta CD":

Cena promocyjna płyty 32 zł + koszty przesyłki 10zł