WŁOSKA RÓŻA

Ciao! Chciałabyś zrobić coś "dla siebie"? I w sposób kreatywny wykorzystać czas?
Marzysz o podróży do Włoch? Chciałabyś zabłysnąć w towarzystwie nowymi słówkami?
A może po prostu boisz się, że ktoś na ulicy spyta Cię o drogę, a TY nie będziesz wiedzieć co zrobić?

W takim razie koniecznie już teraz zapisz się na kurs Włoskiego z Różą prowadzony przez profesjonalną nauczycielkę i poczuj satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu!

To jak? Zaczynasz? Napisz do nas, aby umówić się na pierwsze bezpłatne spotkanie z profesjonalną nauczycielką i sama zdecyduj o dalszej współpracy!

Kurs poprowadzi profesjonalna i doświadczona nauczycielka języka włoskiego Anna Łyko. Tak mówi o sobie:

„Jestem nauczycielem. Mam też swoje pasje, a jedną z nich jest język włoski. Umiejętności językowe zdobywałam w Rzymie podczas studiów, a kwalifikacje uzyskałam na Instytucie Kultury Włoskiej w Warszawie. Posiadam certyfikat znajomości tegoż języka na poziomie C1. Organizuję kurs języka włoskiego, ze szczególnym zaakcentowaniem konwersacji”

Podczas pierwszej rozmowy w sposób indywidualny ustalone zostaną warunki współpracy, koszt oraz termin odbywania kursu.

Pamiętaj! Ucząc się WŁOSKIEGO Z RÓŻĄ wspierasz projekty prowadzone przez Fundacje z Różą!