Pieśń nad pieśniami w Lublinie

Już 15 czerwca będzie miał w Lublinie niecodzienny koncert - Pieśń nad piesniami w adaptacji Agnieszki Fiuk z Częstochowy. Niezwykłość tego muzycznego projektu polega na tym, że to muzyczna wędrówka przez całą Księgę Pieśni nad pieśniami bez parafraz. 22 utwory w różnych stylach od pozeji śpiewanej do pełnego napięcia tanga. Wraz z Agnieszką zawitają do Lublina Marcin Kupczyk (wokal) i Marta Madejska (wokal).
Wszystkich dla których Pieśń nad piesniami jest bliska, ale także tych którzy szukają i pragną miłości zapraszamy na godz. 18.00 do siedziby Fundacji Lubartowska 77 w Lublinie.

Sugerowana opłata za udział w koncercie - 15zł.
Możliwa jest przedpłata na konto Fundacji z Różą (co gwarantuje miejsce w koncercie), lub już na miejscu przed koncertem.