Warsztaty bibliodramy ODNALEZIONA 2

Zapraszamy na drugą edycję warsztatu. Ty razem - Odnaleziona w ciele i odnalezione ciało! Co planujemy na warsztacie: PLAN WARSZTATU

Warsztaty „Odnaleziona” poprowadzi: Agnieszka Fiuk, która opracowała cały program. Bibliodrama jest otwartym procesem interakcji między tekstem i jakąś grupą, w którym próbuje się zintegrować przekaz tekstu spisanego z osobistymi doświadczeniami. Od otwartości uczestnika zależy również jak wpłynie to doświadczenie na dalsze otwarcie na osobisty rozwój.
Zapraszamy kobiety od 25 roku życia, które chcą rozkwitnąć - czynne zawodowo, lub aktualnie nie pracują zawodowo - przeżywają trudności w pracy, w domu, w rodzinie, w relacjach. Zapraszamy kobiety, które chcą nabrać sił!

Ponadto podczas warsztatów będzie możliwość dla chętnych skorzystania z konsultacji:
Daria Stylińska, psycholog;
Justyna Sawicka, (konsultacje prawne)

Koszt: 20 złotych (płatne przelew na konto fundacji,podane na stronie fundacjazroza.pl)

Aby wziąć udział w warsztatach konieczna jest rejestracja przez formularz:

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Plan warsztatu: ZOBACZ

I potwierdzenie od organizatora. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj!