Koncerty i warsztaty muzyczno-formacyjne

Projekt realizowany przez Fundację we współpracy z kompozytorem Pawłem Bębęnkiem i Małymi Siostrami Niepokalanego Serca Maryi. Służy odkrywaniu własnych talentów, pomaga w nauce właściwego gospodarowania czasem wolnym, rozwija duchowość i wrażliwość człowieka na piękno. Muzyce towarzyszy obraz i światło. Razem prowadzi do duchowego przeżycia obecności Boga w naszym codziennym życiu, które przemierzamy wraz z Maryją, czerpiąc z Jej doświadczenia wiary. Zapraszamy zatem do projektu: ORATORIUM NIESZPORY O NIEPOKALANYM SERCU MARYI. Warsztaty odbędą się w  Lubartowie, Białej Podlaskiej, Moglilnie, Lublinie, Częstochowie, Nowym Mieście nad Pilicą, Świdniku. A może chcesz z nami zaprojektować warsztaty muzyczno - formacyjne w swoim mieście? Skontakuj się z nami!

Podoba Ci sie to, co robimy? Wesprzyj nas!

Numer konta Fundacji z Różą: 65 1240 1053 1111 0010 7549 3102