Wolontariat

Katarzyna Skwarczyńska - fundraiser, organizator, koordynator, animator wydarzeń edukacyjno – kulturowych promujących w środowiskach lokalnych wartość kultury wśród młodzieży, dorosłych (muzyka, teatr, kultura żywego słowa, ikona) – warsztaty, wykłady, koncerty. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, nauczycielka z zamiłowania, ciągle podejmuje nowe wyzwania, na codzień lubi być z ludźmi, rozmawiać i wspólnie szukać nowych rozwiązań. Odpoczywa przy gotowaniu i marzy o samodzielnym napisaniu ikony.

Maria Krzosek - muzyk, żona, matka. Sama pisze o sobie: "Nakładam sobie robotę na głowę: praca, terminy, dom, sprzątanie,  pranie, gotowanie, dzieci, a jeszcze może modlitwa….. niekończące się koło obowiązków, a co za tym idzie brak spokoju w sobie, wieczna żonglerka. Róża Godecka uczy mnie jak mówić proste (ale szczere przed sobą) :NIE! Dziś nie dam rady zrobić wszystkiego. Zrobię to i to, ale tamto jutro, bo dziś nie jestem w stanie, świat się nie zawali. Zrobię kilka rzeczy, ale dokładniej. Czy tak się da? Spróbujmy!"

Dorota Marzęda - fotografia nie ma dla niej tajemnic, a dzięki niej powstają medialne relacje z naszych wydarzeń. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, zajmuje sie projektami medialnymi.

Daria Woźniak - w sercu nosi wielką pasję- FOTOGRAFIĘ. Zalęgła się w niej i do dziś nie chce się odczepić! W fotografii najważniejsza jest dla niej PRAWDA. Dotychczas uczestniczyła w jednorocznych warsztatach fotograficznych w SCEK'u w Warszawie, pod okiem polskiego reżysera Włodzimierza Szpaka. Planuje dalej rozwijać się w tym, co robi. Rozwija się więc także w naszej Fundacji:)

Marta Domańska - Uważa, że praca to nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim, miejsce rozwoju osobistego i społecznego oraz miejsce dawania z siebie tego co najlepsze – dla innych. "To cudowne, że jest taka przestrzeń, gdzie na nowo możemy odkryć wartość pracy, gdziekolwiek pracujemy i kimkolwiek jesteśmy …". Całym sercem popiera działalność naszej Fundacji. Chwilowo narzeczona Wojtka (a zaraz żona 😊), córka, siostra, przyjaciółka, fanka Anieli Róży Godeckiej, radca prawny.

Magdalena Parys - informatyk, na co dzień stara się odnajdywać głębię tego co robi. Nieustannie odkrywa sens zwyczajnego życia. Jej pasją są góry, zadziwia ją ogrom Bożego Majestatu, gdy staje na  górskich szczytach. Ceni sobie spotkania z ludźmi, ale potrzebuje także samotności. Jest po prostu zwykłą osobą, która marzy o tym, aby dać coś od siebie. W naszej Fundacji koordynuje blog ukrytepiekno.

Monika Filipek - Studentka Finansów i Rachunkowości.Na pewno nie jest samotnikiem, dobrze się czuję w gronie bliskich jej osób. Lubi aktywnie spędzać czas, dlatego kocha górskie wyprawy, gdzie trud i zmęczenie jest wynagradzane przepięknymi widokami. Coraz bardziej przekonuje się jak mało zależy od niej, a wszystko może w Tym, Który ją umacnia. Czuje się duchowo związana z fundacją od jej początku. Odpowiada za promocje i sprzedaż płyt z naszymi produkcjami.