Już niedługo płyta "Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi"

Już niedługo płyta

Wkrótce ukaże się oczekiwana niecierpliwie płyta "Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi". Naszej Fundacji zależy, by jak najszybciej znalazła się w Państwa domu. Zapowiadamy zatem, że już tuż tuż... i bardzo się cieszymy! Za nami bowiem praca ze wspaniałym kompozytorem i dyrygentem Pawłem Bębenkiem, chórem Centrum Myśli Jana Pawła II i orkiestą, Wojtkiem Białoskórskim (AudioSpec.eu - nagranie, miks, mastering), Moniką Zytke (produkcja muzyczna), solistami: Marią Krzosek – sopran, Magdaleną Frączek – alt, Kamilem Wróblewskim – tenor, Krzysztofem Chalimoniukiem – baryton, br. Tomaszem Wrońskim OFMCap – recytacja. I oczywiscie z p. Ewą Gnatkowską (projekt graficzny) i Wydawnictwem Świętego Pawła. To było było 20 godzin pracy nagraniowej w dwóch kościołach (Katedrze św. Floriana i Opieki Matki Bożej w Nowym Mieście), zaangażowanie 20 wolontariuszy, trudno zliczyć godziny pracy kompozytora i autora libretta, godziny modlitw za te projekt, godziny troski i radości, czyli cały 2017 rok i aż do dziś!